UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanı başlıyor! Grupların beşinci maçı Club Brugge Leipzig arasında oynanacak.

UEFA tarafından her sene düzenlenen uluslar arası futbol turnuvası olan ve neredeyse tüm futbol dünyasının takip ettiği organizasyonu olan Şampiyonlar Ligi’nde Club Brugge Leipzig mücadelesi oynanacak. Spor severlerin takip ettiği bu organizasyonda karşılaşacak olan iki takımda galibiyet için sahaya çıkacak.

Club Brugge Leipzig maçı ne zaman ve hangi kanalda?

Mücadele 24 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saatiyle 23.00’te oynanacak. Karşılaşma Exxen platfromu üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Club Brugge Leipzig maçı nasıl izlenir?

Bu maçı izleyebilmek için Exxen platformuna giriş yaparak Exxen Spor Paketi’ni satın almanız gerekmektedir. Exxen’in web sitesine giderek üye ol butonuna tıklamanız halinde gösterilen adımları tamamlamanız gerekiyor.

Club Brugge Leipzig maçı canlı izle

Mücadeleyi izleyebilmek ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi heyecanını yaşamak için Exxen’e üye olmanız gerekiyor. Bunun için Exxen web sitesi vey mobil uygulamasına giriş yaparak Exxenspor üyeliği satın almanız gerekiyor. Exxen Spor ücreti 1 yıllık kayıt olmanız halinde aylık 34,80 TL, sadece 1 aylık üye olmanız halinde ise 44,80 TL olarak ödeniyor.

Kayıt olduktan sonra mobil uygulama, web sitesi veya Smart TV üzerinden Spor sekmesine tıklamalı ve ekranda gözüken yayınlara maç vakti yaklaştığında tıklamanız yeterli olacaktır. Karşılaşma canlı olarak izlenebilir durumdadır.

Bir Cevap Yazın