Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, HelpSteps uygulamasının tanıtımına ilişkin yapılan lansmanda konuştu. Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Fode Koita’ya dair açıklamalarda bulundu. Çebi, Fode Koita’ya ilişkin, “Böyle bir talep olursa gerekeni yaparız” ifadelerini kullandı.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Yunanistan ekibi PAOK ile yapılacak karşılaşmaya az bir süre kala transfer gündeminde hareketlilik yaşanan siyah beyazlılarda forvet, sağ bek ve kale için takviyeler yapılması bekleniyor.

Forvet veya kanatlara da PAOK maçına kadar takviye yapması beklenen Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi, Koita’ya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Çebi, “Koita’nın adı geçiyor. Turgay Ciner bizim kulüp için önemli biridir. Kasımpaşa kulübünün sahibidir. Teknik heyetimizle görüşeceğiz. Böyle bir talep olursa gerekeni yaparız. Bir Beşiktaşlı’nın sıkıntıya girmesini istemediğim gibi Turgay Ciner’in de sıkıntıya girmesini istemem” ifadelerini kullandı.

“Mensah uzun hikaye”

Ahmet Nur Çebi, “Mensah transferinin perde arkası çok uzun bir hikaye. Berna Hanım’la çok evvelden görüştüğümüzde bize, “Futbolcuyla yollarımızı ayırmaya karar verirsek öncelik sizindir” dedi. Sözüne sadık kalan bir Anadolu kadınıyla biz bu işi el sıkışarak hallettik. Anadolu’da bir laf vardır; ‘Kızı binlerce kişi ister, bir kişi alır.’ Galatasaray taraftarlarına şunu demek istiyorum: Bu bir yönetici başarısıdır. Yapabilen yönetici o transferde başarılı olmuştur, yapamayan başarısız olmuştur. Galatasaray taraftarının yoğunlaşması gereken kişi Berna Hanım değildir. Kendi yöneticileriyle bu hesabı görmeleri gerekiyor.” sözlerini kaydetti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz