Beşiktaş’ın bek oyuncusu Caner Erkin, sezon sonu Beşiktaş’tan ayrılıyor. Tecrübeli oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, Caner Erkin’in sezon sonu ayrıldığını duyurdu.

Altıparmak, Caner’in sezon sonu Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağına ilişkin, “Şu anda ne Galatasaray ne de Fenerbahçe’ye bir söz verdik. Kimseyle konuşmadık. Caner’in sezon sonuna kadar sözleşmesi var, sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılacağını net bir şekilde söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

“Net bir şekilde söyleyebilirim”

Radyospor’a konuşan Caner Erkin’in menajeri Batur Altıparmak, Erkin’in transferi için Fenerbahçe ve Galatasaray’la bir görüşmesi olmadığı söyledi. Altıparmak, “Caner’le ilgili her gün bir şeyler söylüyorlar. Şu anda ne Galatasaray ne de Fenerbahçe’ye bir söz verdik. Kimseyle bir şey konuşmadık. Beşiktaş’la görüştüm. Caner’in sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Caner Erkin’in sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılacağını net bir şekilde söyleyebilirim.” dedi.

“Inter’den ayrılmasını istemedim, yurt dışı ihtimali her daim var”

Caner Erkin’in Inter’den ayrılmasını istemediğini ve orada ki hoca tarafından haksızlığa uğradığını belirten Altıparmak, “Yurt dışı ihtimali her zaman için var. Inter’den ayrılmasını asla istememiştim. Orada hocası tarafından haksızlığa uğradı. Caner orada biraz acele etti ancak bu onun kararı. Sezon sonunda oturup konuşacağız.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz