Büyükşehir Belediye Erzurumspor, evinde Fenerbahçe’yi ağırlıyor

609

Süper Lig’te Erzurumspor Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Erzurumspor Fenerbahçe maçı saat kaçta, hangi kanalda? Erzurumspor Fenerbahçe canlı izle! Erzurumspor Fenerbahçe maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Erzurumspor Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta?

Erzurumspor Fenerbahçe karşılaşması 11 Ocak 2021 tarihinde, saat 16.00’da başlayacak.

Erzurumspor Fenerbahçe maçı hangi kanalda?

Erzurumspor Fenerbahçe karşılaşması beIN Sports 1 üzerinden naklen yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yaptığı anlaşmayla birlikte süper lig karşılaşmaları, beIN Media Group satın almış olduğu Digiturk platformunun spor kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen digiturk play ve beın connect tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Karşılaşmalar, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 ve beIN Sports Max kanalları üzerinden canlı olarak aktarılmaktadır. Eski adı Lig tv olan beIN Sports kanalları, Digiturk’ün katarlı medya grubu beIN Media’ya satışının ardından değiştirilerek bu isimle hizmet vermeye başladı.

Erzurumspor Fenerbahçe maçı ilk 11’ler

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmaktadır.

Erzurumspor FB maçı canlı izle: şifresiz canlı yayın yapan kanallar var mı? Süper lig maçları nasıl izlenir?

Erzurumspor Fenerbahçe mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün spor paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir.

Erzurum FB maçı canlı izle, Erzurumspor Fenerbahçe maçı Bein Sports 1 şifresiz canlı yayın

Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir. Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında süper lig maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

 

Bir Cevap Yazın