BeşiktaşFutbol

Burak Yılmaz “bana maaş indirimi talebiyle gelmeyin” dedi mi? Burak Yılmaz iddiaları yalanladı

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Beşiktaş’ın golcüsü Burak Yılmaz’ın, koronavirüs sürecinde kulüplerin ekonomisinin kötü gitmesinin ardından siyah-beyazlı yönetimin indirim talebine olumsuz yanıt verdiği iddia edildi. 34 yaşındaki golcü, yaptığı açıklamada bu haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.

Burak Yılmaz, “Lütfen bana indirim konusuyla gelmeyin” dediği iddialarına “Hayatımın hiçbir döneminde, hiçbir konuda para önceliğim olmadı. Hedeflerime ulaşmak için her zaman maddi konularda fedakarlıkta bulundum. Şu an tüm dünya olarak bir illet ile mücadele ederken alacak, verecek peşinde koşacak bir insan olmadığımı anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Yıldız golcü ayrıca “Camiam için küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Bugün de yarın da ve ne zaman gerekirse Beşiktaşım için üzerime düşenin fazlasını her zaman yaptım, yine yaparım” dedi.

Kaynak: karakartal.com

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu