Arşiv

Borussia Dortmund, PES 2019’da olmayacak

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisansını kaybeden Konami Digital Entertainment bu kez de bir kulüp takımının lisansını kaybetti.

Konami Digital Entertainment’ın resmi websitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, Borussia Dortmund kulübü Haziran 2020’ye kadar devam etmesi planlanan lisans anlaşmasını erkenden sonlandırdı.

Bunun sonucu olarak Borussia Dortmund’un logosu, oyuncuları, stadyumu ve diğer özellikleri Pro Evolution Soccer 2019’da bulunmayacak.

Konami Digital Entertainment:

“Borussia Dortmund Pro Evolution Soccer 2019’un tanıtımlarında yer aldı. Ancak ne yazık ki ürünün final sürümüne dahil olmayacak.

Konami ve Borussia Dortmund Haziran 2020’ye kadar Borussia Dortmund’un logoları, oyuncuları, stadyumu ve Konami ürünlerindeki diğer özelliklerinin kullanımı konusunda bir lisans anlaşmasına sahipti. Ancak bu anlaşma Borussia Dortmund tarafından erkenden sonlandırıldı. Pro Evolution Soccer 2019 Borussia Dortmund’un logosu, oyuncuları, stadyumu ve diğer özelliklerini içermeyecek.

PES serisinin çeşitli kulüp ve liglerle yeni partnerlikler kurarak futbolun tadını çıkarmanın yeni yollarını sunmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz. Seriye olan devamlı desteğiniz için teşekkürler.”

Pro Evolution Soccer 2019, 28 Ağustos’ta Kuzey Amerika’da; 30 Ağustos’ta Avrupa, Avustralya ve Japonya’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

DonanimHaber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu