Borussia Dortmund – Köln: 1-2

589

Almanya Bundesliga’da Borussia Dortmund – Köln karşı karşıya gelecek. Borussia Dortmund – Köln şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Borussia Dortmund – Köln maçı saat kaçta, hangi kanalda? Borussia Dortmund – Köln canlı izle! Borussia Dortmund – Köln maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Borussia Dortmund – Köln maçı ne zaman, saat kaçta?

Borussia Dortmund – Köln karşılaşması 28 Kasım 2020’de saat 17.30’da başlayacak.

Borussia Dortmund – Köln maçı hangi kanalda?

Borussia Dortmund – Köln karşılaşması S Sport üzerinden naklen yayınlanacak. Bundesliga maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran S Sport, yaptığı anlaşmayla birlikte Bundesliga karşılaşmalarını, D-Smart, Kablo TV, Tivibu , Turkcell TV+ ve Vodafone TV platformunda yayın yapan Sarar Medya kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen S Sport+ tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Borussia Dortmund – Köln maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Borussia Dortmund – Köln maçı canlı izle | S Sport şifresiz canlı yayın izleme imkanı var mı?

Borussia Dortmund – Köln mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, D-Smart, Kablo TV, Tivibu , Turkcell TV+ ve Vodafone TV üzerinden ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan kanallar arasında bu maçı İdman TV ve CBC Sports üzerinden izleyebilmeniz mümkündür. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler S Sport+ ve TV+ platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Bundesliga maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Borussia Dortmund – Köln Maç Özeti ve Golleri İzle

Borussia Dortmund – Köln karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini S Sport üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın