TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Bodrumspor – Sakaryaspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Bodrumspor – Sakaryaspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Bodrumspor – Sakaryaspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Bodrumspor – Sakaryaspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Bodrumspor – Sakaryaspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Bodrumspor – Sakaryaspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Bodrumspor

1. YAKUP MERT ÇAKIR
4. ERKAN DEĞİŞMEZ
6. SÜLEYMAN ÖZDAMAR
8. OĞUZHAN TÜRK
20. ORHAN AKTAŞ
37. EMRE KAPLAN
71. CENK ŞEN
90. HALİL İBRAHİM SEVİNÇ
91. BATUHAN BERKAY FINDIK
94. MURAT ELKATMIŞ
99. ENES KARAKUŞ

Sakaryaspor

99. OĞUZ ÇALIŞKAN
3. CANBERK ÖMER ÖZDEMİR
9. BERK İSMAİL ÜNSAL
8. NURİ FATİH AYDİN
19. ALİ ÖZGÜN
10. MUHAMMET REİS
47. AZAD FİLİZ
53. BURAK ÖKSÜZ
65. ÇAĞRI ORTAKAYA
67. ALPAY KOÇAKLI
96. ÜMİT YASİN ARSLAN

Bodrumspor – Sakaryaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Bodrumspor – Sakaryaspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Bodrumspor – Sakaryaspor maçı hakemleri

EFE TANRIVERDİ(Hakem)
GÖKHAN COŞAR(1. Yardımcı Hakem)
YUSUF SUSUZ(2. Yardımcı Hakem)
ALİM KANDEMİR(Dördüncü Hakem)

BAKİ TUNCAY AKKIN(Gözlemci)
BÜLENT FİL(Temsilci)
SEZGİN APAYDIN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Bodrumspor – Sakaryaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Bodrumspor – Sakaryaspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın