Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!
BeşiktaşFutbol

Beşiktaş’ta kanat forvet harekatı! Lucas Vazquez için görüşmeler başladı

Beşiktaş, kanat ve forvet bölgeleri için Lucas Vazquez'e yöneldi. Siyah beyazlıların hem kanat, hem de forvet pozisyonlarında oynayabilen 29 yaşındaki yıldız için görüşmelere başladığı iddia edildi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın forvet transferi konusunda “tartışmasız bir isim olmalı” açıklamasının ardından Lucas Vazquez ismi ön plana çıktı. İspanya basını, Vazquez için Katar’dan gelen tekliflerin olduğu ifade edilirken Türkiye’den de ilginin olduğu kaydedildi.

İspanyol bir radyoda yayınlanan programda Katar’dan tekliflerin geldiğini ancak Türkiye’den de Beşiktaş’ın yıldız oyuncuya talip olduğu belirtildi. Yıldız oyuncu için Beşiktaş’ın görüşmelere başladığı duyuruldu.

Nakit güvencesi verilmesi karşılığında Beşiktaş’a transfer olması muhtemel

Vazquez’in Katar’a soğuk olduğu, kariyerine Avrupa’da devam etmek istediği ancak Beşiktaş konusunda ödeme sorunlarının olmaması adına nakit güvencesi istediği kaydedildi. Nakit güvencesiyle birlikte yıldız oyuncunun Beşiktaş ile anlaşabileceği de eklendi.

Sergen Yalçın, “başka oyuncular da var” demişti

Teknik Direktör Sergen Yalçın, forvet transferi konusunda “tartışmasız bir isim olmalı” ifadelerinin ardından listesindeki oyuncular hakkında da “Kalinic, Ze Luis ve Cisse ile ilgileniyoruz ama başka isimler de var” ifadelerini kullanmıştı.

Vazquez attığı gol sayısı ve performansı

Lucas Vazquez, genelde kanatlarda onun dışında ise forvet pozisyonunda da görev yapabilen bir yapıya sahip. 29 yaşındaki yıldız futbolcu, kariyeri boyunca 337 maça çıkarken 43 gol attı, 66 asist yaptı.

Etiketler

1 Dakikada Spor Gündemi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı