Beşiktaş’ın genç orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz’ün sözleşmesinin feshedildiği ve başka bir takıma transfer hazırlığı içinde olduğu iddialarının ardından Beşiktaş Kulübü’nden ve Dorukhan Toköz’den ardı ardına açıklamalar geldi.

Beşiktaş Kulübü, Dorukhan Toköz’ün sözleşmesinin feshedildiğine dair haberleri yalanladı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Dorukhan Toköz’ün Kulübümüzle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiği ve bu durumu tarafımıza bildirdiğine dair basın yayın organlarında yer alan haberler doğru değildir. Profesyonel futbolcularımızdan Dorukhan Toköz’ün sözleşmesini feshettiğine dair kulübümüze ulaşmış herhangi bir evrak bulunmamaktadır. Dorukhan Toköz, teknik heyetimizin kendisine verdiği program dahilinde evinde çalışmalarına devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.” denildi.

Dorukhan Toköz’de kulüp açıklamasının ardından bir açıklama yaptı. Instagram hesabı üzerinden yayınladığı açıklamasında fesih iddialarını yalanladı. Toköz şu ifadelere yer verdi:

“Hakkımda çıkan haberler her zaman olduğu gibi yalan. Lütfen itibar etmeyin. Futbolun oynanmadığı ve böylesi zor bir dönemden geçerken tek hedef olmam ne yazık ki üzücü. Böyle saçma ve yalan şeylerle gündeme gelmek en son isteyeceğim şey. Temennim sadece futbol oynayarak gündeme gelmektir.”

Daha öncede Beşiktaş’ın Dorukhan Toköz’ün sözleşmesinin yenilenmesi konusunda sorun çıktığı ve Dorukhan Toköz ile sözleşme imzalanmayacağı konusunda iddialar ortaya atılmış ve bunun ardından yapılan açıklamalarda iddialar yalanlanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz