Beşiktaş, Bodo/Glimt’i ağırlıyor

0
12

Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde umutlarını canlandırmak için Bodo Glimt ile karşılaşmaya hazırlanıyor. Maç, 9 Kasım’da 20:45’te EXXEN’de canlı olarak yayınlanacak. Şu anda 1 puanla grubun son sırasında bulunan Beşiktaş, bir galibiyet almayı hedeflerken, 4 puanla ikinci sırada yer alan Bodo Glimt’e karşı oynayacak.

Vincent Aboubakar’ın maça dönmesi bekleniyor ve gol atarsa Beşiktaş’ın Avrupa kupalarındaki en çok gol atan oyuncusu olma rekorunu egale etme şansı bulunuyor. Beşiktaş, sakatlıklardan dolayı bazı oyuncularını eksik olarak sahaya çıkaracak olsa da Aboubakar’ın geri dönüşü kritik maç için umut verici. Takım, D Grubu’nda 1 puanla yer alırken, lider Club Brugge’un 7 puanı bulunuyor. Beşiktaş, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde bir zafer elde etmeyi hedefliyor. Takım, sıralamada yükselmeyi amaçlıyor ve futbol tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor.

Beşiktaş’ın önemli bir oyuncusu olan Aboubakar’ın maça geri dönmesi beklenirken, Amartey, Colley ve Masuaku gibi sakat oyuncuların eksikliği hissedilecek. Aboubakar, gol atarsa Beşiktaş’ın Avrupa kupalarındaki en golcü oyuncusu olacak.