Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: “10 kişi kazanarak şanssızlığımızı kırdığımızı düşünüyorum”

556

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Beşiktaş – Konyaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

“10 kişi kazanarak şanssızlığımızı kırdığımızı düşünüyorum”

“Sezonun ilk yarısına da kötü başlamış ve bay geçtiğimiz haftaya kadar 4 puan almıştık. İkinci yarının başında yine 4 puanımız var. Gelecek hafta Gençlerbirliği maçı oynayacağız ve ardından yine bay geçeceğiz. O maçı da kazanıp 7 puanla kapatmak istiyoruz. Kazandığımız için mutluyuz. 10 kişi kazanarak şanssızlığımızı kırdığımızı düşünüyorum. İyi oynadığımız Trabzonspor maçında şanssız bir gol yedik ve kaybettik. Antalyaspor maçı yine şanssız geçti. Bugün de 10 kişi kaldık. Doğru iki sarı karttan N’Sakala oyun dışı kaldı. Takımın geri kalanı karakter ortaya koyarak kazanmayı bildi”

“O pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum”

“Welinton’un çekildiği bir pozisyon var. Kural değişti, çekip bırakırsa penaltı olmuyor deniyor. İzlediğim kadarıyla o çekme vuruşu da etkiliyor. O pozisyonun penaltı olduğunu düşünüyorum. Bunun değerlendirmesini federasyon ve Merkez Hakem Kurulu yapacaktır.”

“Az puan kaybeden işi götürecek”

“Çok maç var, altta olan takımlar var. Kümede kalmak için efor sarf edecekler. Herkesin herkesi yenebildiği bir lig izliyoruz. Az puan kaybeden işi götürecek gibi. Biz kazana kazana yolumuza devam etmek istiyoruz.”

Emre Kocadağ, limitlerle ilgili konuştu

“Kural koyucuların bu işin takipçisi olacağını düşünüyoruz. Hiçbir zaman değişik yollara başvurmadık. Kural koyucular bu işin takipçisi olmazsa, Allah’ın adaleti var, bir şekilde tecelli eder.”

Cenk Tosun ne zaman sahada olacak?

Kocadağ, “Cenk Tosun, kupadaki Konyaspor maçında kadroda olabilecek.” dedi.

Rosier ve Ghezzal’ın bonservisi alınacak mı?

Kocadağ, “O noktada temaslarımızı yapıyoruz. Bağlantılarımızla görüşüyoruz ama bunları konuşmak için erken. Şu an şampiyonluğa kilitlendik. İlerleyen zamanlarda o konular netleşir” sözlerini kaydetti.

Bir Cevap Yazın