TFF 2. Lig mücadelesinde Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor karşı karşıya gelecek. Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor canlı yayınlanacak mı? Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor canlı izle! Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Bayburt Öİ Spor

41. ENES FİDAYEO
3. ÖMER İNAN
5. SİNAN ALTINEL
6. PEKİN KÖŞNEK
20. BİLAL YENER ARICA
29. NEZİR ÖZER
10. YASİN HATİPOĞLU
7. AKIN AÇIK
99. CAN AHMET ÜSTÜN
34. KADİR MERT ÖRENTEPE
61. SALİH SEYİS

Karabükspor

22. FERHAT YILMAZ
3. SEZER GÜNDÜZ
5. EMRE ESER
8. TOYKAN TOPUZ
17. MELİH BERAT ARSLAN
37. ÖMER FARUK YAYLACI
2. ARDA BELEN
54. ÖMER FARUK YILMAZ
80. ÖMER ÇELİK
82. TUĞRUL YAVAŞCI
88. BERK KERVANKIRAN

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçının hakemleri

ŞEREF TAŞTAN(Hakem)
ABDÜLHAMİT SÖYLER(1. Yardımcı Hakem)
KURTULUŞ ASLAN(2. Yardımcı Hakem)
BERKAN ÇETİN(Dördüncü Hakem)

HAKKI GÜLER(Gözlemci)
HÜSEYİN ÇAPKIN(Temsilci)
MURAT KÖMÜRCÜ(Temsilci)

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor karşılaşması 10 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 14.30’da oynanacak.

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Bayburt Özel İdare Spor – Kardemir Karabükspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın