TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Bayburt Özel İdare Spor

53. YUNUS EMRE KIRDAL
51. TOLGA TEKİN
8. SAVAŞ YORULMAZ
26. ONUR ÇAKMAKCI
15. EMRE ŞAHİN
21. UĞUR MUSTAFA TÜRK
22. ALİ FIRAT OKUR
42. ÖMER ESENKAYA
77. RAMAZAN IŞIK
35. İLKER SAYAN
94. SEFA NARİN

Eyüpspor

15. EMRULLAH ŞALK
16. TAHA CAN VELİOĞLU
23. TİMUR TEMELTAŞ
8. MUHAMMED AKARSLAN
10. ONUR ERİŞ
7. SADIK BAŞ
13. SERDAR CANSU
61. TAHA BALCI
28. TAŞKIN İLTER
53. BÜLENT UZUN
81. TARIK TEKDAL

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor maçı hakemleri

OĞUZHAN AKSU(Hakem)
NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN(1. Yardımcı Hakem)
FERHAT ÇALAR(2. Yardımcı Hakem)
DOĞUKAN YILDIRIM(Dördüncü Hakem)

YAŞAR ULUSOY(Gözlemci)
HALİT YAKUPOĞLU(Temsilci)
VEYSEL AYDOĞAN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Bayburt Özel İdare Spor – Eyüpspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın