TFF 2. Lig Beyaz Grup 1. Hafta mücadelesinde Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor karşı karşıya gelecek. Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor canlı yayınlanacak mı? Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor canlı! Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. 1Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor karşılaşması 20 Eylül 2020 Pazartesi günü oynanacak. Karşılaşma Misli TFF 2. Lig Beyaz Grup’un 1. haftasında saat 15.30’da oynanacak.

Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Ankara Demirspor – Şanlıurfaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın