TFF 2. Lig erteleme karşılaşmasında Ankara Demirspor, evinde Kocaelispor’u ağırlayacak. Ankara Demirspor – Kocaelispor ne zaman, saat kaçta? Ankara Demirspor – Kocaelispor hangi kanalda? Ankara Demirspor – Kocaelispor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Ankara Demirspor – Kocaelispor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Ankara Demirspor – Kocaelispor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Ankara Demirspor – Kocaelispor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde Ankara Demirspor ve Kocaelispor’un ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Ankara Demirspor – Kocaelispor maçı ne zaman, saat kaçta?

Ankara Demirspor – Kocaelispor mücadelesi 2 Ocak 2021 tarihinde oynanacak Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Ankara Demirspor – Kocaelispor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın