TFF 2. Lig mücadelesinde Ankara Demirspor – Hacettepespor karşı karşıya gelecek. Ankara Demirspor – Hacettepespor canlı yayınlanacak mı? Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Ankara Demirspor – Hacettepespor canlı izle! Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Ankara Demirspor – Hacettepespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Ankara Demirspor – Hacettepespor maçının hakemleri

DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ(Hakem)
MERT TÜRK(1. Yardımcı Hakem)
MUSTAFA TOSUN(2. Yardımcı Hakem)
ÖZER ÖZDEN(Dördüncü Hakem)

FATİH GÜNDOĞDU(Gözlemci)
BİLGE KAĞAN AKSOY(Temsilci)
MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ(Temsilci)

Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Ankara Demirspor – Hacettepespor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Ankara Demirspor – Hacettepespor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Ankara Demirspor – Hacettepespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın