TFF 2. Lig mücadelesinde Ankara Demirspor – Gümüşhanespor karşı karşıya gelecek. Ankara Demirspor – Gümüşhanespor canlı yayınlanacak mı? Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Ankara Demirspor – Gümüşhanespor canlı izle! Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Ankara Demirspor – Gümüşhanespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçının hakemleri

SERKAN ERYILMAZ(Hakem)
BARIŞ ÇARDAKLI(1. Yardımcı Hakem)
ANIL KÜÇÜKKARACA(2. Yardımcı Hakem)
MEHMET ALİ ÖZER(Dördüncü Hakem)

FAİK KAPSIZ(Gözlemci)
İBRAHİM ONAYLI(Temsilci)
DURALİ TINAS(Temsilci)

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Ankara Demirspor – Gümüşhanespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın