TFF 2. Lig mücadelesinde Amed Sportif – Hacettepespor karşı karşıya gelecek. Amed Sportif – Hacettepespor canlı yayınlanacak mı? Amed Sportif – Hacettepespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Amed Sportif – Hacettepespor canlı izle! Amed Sportif – Hacettepespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Amed Sportif – Hacettepespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Amed Sportif – Hacettepespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Amed Sportif – Hacettepespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Amed Sportif – Hacettepespor maçının hakemleri

SAFA YILMAZ(Hakem)
MÜCAHİT DEĞERMENCİ(1. Yardımcı Hakem)
EMRAH AKKAYA(2. Yardımcı Hakem)
BATUHAN BAYAR(Dördüncü Hakem)

VOLKAN ALABAŞ(Gözlemci)
YALÇIN GÜL(Temsilci)
OKAN ARSLAN(Temsilci)

Amed Sportif – Hacettepespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Amed Sportif – Hacettepespor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 17.00’da oynanacak.

Amed Sportif – Hacettepespor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Amed Sportif – Hacettepespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın