TFF 2. Lig mücadelesinde Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor karşı karşıya gelecek. Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor canlı yayınlanacak mı? Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor canlı izle! Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçının hakemleri

HAKAN ÜLKER(Hakem)
HARUN ÖZTEKİN(1. Yardımcı Hakem)
ERCAN AKDENİZ(2. Yardımcı Hakem)
BERKAY ERDEMİR(Dördüncü Hakem)

İBRAHİM ÇİNAR(Gözlemci)
ALİ KOÇ(Temsilci)
ŞENTÜRK DEMİRAL(Temsilci)

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 19.00’da oynanacak.

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın