Altınordu – İstanbulspor maç sonucu: 1-0

508

TFF 1. Lig’in 10. Haftasında Altınordu – İstanbulspor karşı karşıya gelecek. Altınordu – İstanbulspor şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Altınordu – İstanbulspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Altınordu – İstanbulspor canlı izle! Altınordu – İstanbulspor maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Altınordu – İstanbulspor maçı hangi kanalda?

Altınordu – İstanbulspor karşılaşması TRT Spor (şifresiz) ve beIN Sports Max 1 (şifreli) üzerinden naklen yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yaptığı anlaşmayla birlikte Süper Lig ve 1. Lig karşılaşmaları, beIN Media Group’un satın almış olduğu Digiturk platformunun spor kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen Digiturk Play ve beIN Connect tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Ancak, 2020-2021 Sezonu için maçlar şifresiz olarak TRT Spor’da da yayınlanmakta olup, Digiturk platformunda beIN Sports Max kanalları aracılığıyla da naklen yayınlar verilmektedir.

Karşılaşmalar, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 ve beIN Sports Max kanalları üzerinden canlı olarak aktarılmaktadır. Eski adı Lig TV olan beIN Sports kanalları, Digiturk’ün Katarlı medya grubu beIN Media’ya satışının ardından değiştirilerek bu isimle hizmet vermeye başladı.

Altınordu – İstanbulspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

ALTINORDU İLK 11

1. ERHAN ERENTÜRK
26. FURKAN METİN
3. UFUK BUDAK
23. YUSUF YALÇIN ARSLAN
88. YUSUF CAN ESENDEMİR
90. SİNAN OSMANOĞLU
9. AHMET İLHAN ÖZEK
6. MUZAFFER KOCAER
94. ENİS DESTAN
24. FURKAN ÇİL
11. OĞUZHAN AKGÜN

İSTANBULSPOR İLK 11

1. MUHAMMED ALPEREN UYSAL
3. WELLINGTON FERREIRA NASCIMENTO
10. ONUR ERGÜN
19. YUSUF CİHAT ÇELİK
20. KAMAL ISSAH
33. LEVENT AYÇİÇEK
53. PAPA ALIOUNE DIOUF
57. MELİH KABASAKAL
61. EDUART RROCA
66. ALİ YAŞAR
70. KRISTAL ABAZAJ

Altınordu – İstanbulspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Altınordu – İstanbulspor karşılaşması 21 Kasım 2020 Cumartesi günü saat 13.30’da Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda karşılaşacak.

Altınordu – İstanbulspor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 1. Lig maçları nasıl izlenir?

Altınordu – İstanbulspor mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında TFF 1. Lig ve Süper Lig maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Altınordu – İstanbulspor Maç Özeti ve Golleri İzle

Altınordu – İstanbulspor karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini beIN Sports Haber kanalı ve TRT Spor kanalı aracılığıyla izleyebilir veya beIN Sports’un internet mecraları aracılığıyla karşılaşmanın özet görüntülerini ve gollerini izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın