TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Afyonspor

15. MEHMET DOĞAN
7. ONUR RAMAZAN TOPRAK
8. DOĞAN ATEŞ
48. AYKUT ULUÇ
25. FERHAN EVREN
19. SAVAŞ TAĞA
22. ALPER TURSUN
30. ERHAN ŞENTÜRK
42. MEHMET ABDULLAH ÇOBAN
89. NAZMİ CANDOĞAN
91. OKAN YILDIZ

Ergene Velimeşe Spor

1. EMRE YILMAZ
16. MERT ER ESTİK
24. IŞIK KAAN ARSLAN
15. EVREN KİLARCİ
58. TANER YILMAZ
5. SEMİH KAHRAMAN
7. İBRAHİM FATİH DİLEK
69. ESER AKBAŞ
11. ERGUN CENGİZ
55. CABİR COŞAR
94. OĞUZHAN AKGÜN

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor maçı hakemleri

ALPER ORAN(Hakem)
HİDAYET ZEYBEK(1. Yardımcı Hakem)
GÖKHAN YÜKSEL(2. Yardımcı Hakem)
RAMAZAN DOĞANAY(Dördüncü Hakem)

MEHMET EMİN BAYDAĞ(Gözlemci)
EREN EROĞLU(Temsilci)
RAMAZAN GÖK(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Afyonspor – Ergene Velimeşe Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın