TFF 2. Lig mücadelesinde Afjet Afyonspor – Manisa FK karşı karşıya gelecek. Afjet Afyonspor – Manisa FK canlı yayınlanacak mı? Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı saat kaçta, hangi kanalda? Afjet Afyonspor – Manisa FK canlı izle! Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Afjet Afyonspor – Manisa FK karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Afjet Afyonspor – Manisa FK maçının hakemleri

RAŞİT YORGANCILAR(Hakem)
SERDAR SOYDAN(1. Yardımcı Hakem)
SERHAT SAĞIR(2. Yardımcı Hakem)
BURAK AKDAĞ(Dördüncü Hakem)

BAHADIR KAYIŞOĞLU(Gözlemci)
GÜRCAN YAMAN(Temsilci)

Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı ne zaman, saat kaçta?

Afjet Afyonspor – Manisa FK karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Afjet Afyonspor – Manisa FK maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Afjet Afyonspor – Manisa FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın