Futbol

Adem Büyük’te sıcak gelişme! Yeni ekibi muhakkak oldu

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Yeni Malatyaspor’dan ayrılan Adem Büyük’ün yeni ekibi aşikâr oldu. Büyük’ün temsilciliğini yapan Fazilet Karagöl toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı.

Son olarak Yeni Malatyaspor’da hem teknik yönetici hem futbolcu olarak vazife yapan lakin yollarını ayıran Adem Büyük, Polonya takımı Wisla Krakow ile anlaştı. Adem Büyük’ün temsilciliğini yapan Fazilet Karagöl toplumsal medya hesabından Polonya seyahatini paylaştı.

“5 EKİPTEN TEKLİF VAR”
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile yollarını ayırdıktan sonra birçok teklifin geldiğini tabir eden Adem Büyük, “Şu an 5 gruptan gelen halihazırda teklifler var. Doğal ki görüşme olabilir zira şu anda özgür statüde yer alıyorum. Menajerim bunları değerlendirecektir. Bizim hakkımızda en doğrusu, en iyisi neyse ona karar vereceğiz. Düşünmek için vaktimiz var” dedi.

Yeni Malatyaspor’dan ayrılan Adem Büyük’ün yeni grubu belirli oldu. Büyük’ün temsilciliğini yapan Fazilet Karagöl toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı.

Son olarak Yeni Malatyaspor’da hem teknik yönetici hem futbolcu olarak misyon yapan fakat yollarını ayıran Adem Büyük, Polonya grubu Wisla Krakow ile anlaştı. Adem Büyük’ün temsilciliğini yapan Fazilet Karagöl toplumsal medya hesabından Polonya seyahatini paylaştı.

“5 EKİPTEN TEKLİF VAR”
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile yollarını ayırdıktan sonra birçok teklifin geldiğini söz eden Adem Büyük, “Şu an 5 kadrodan gelen halihazırda teklifler var. Doğal ki görüşme olabilir zira şu anda hür statüde yer alıyorum. Menajerim bunları değerlendirecektir. Bizim hakkımızda en doğrusu, en güzeli neyse ona karar vereceğiz. Düşünmek için vaktimiz var” dedi.

‘WISLA KRAKOW’DAN AFFIMIZI İSTEDİK’ DEMİŞTİ
Adem Büyük Wisla Krakow’dan teklif aldığını söyleyerek “Orada transfer devri devam ediyordu. Polonya’nın güçlü ve esaslı kulüplerinden olan Wisla Krakow’dan teklif geldi. Buna birinci başta çok olumlu baktık yaşanan son gelişmeler, savaş konusu nedeniyle eşimle bu mevzuyu konuştuk; birinci başta teklifi kabul ettik lakin sonrasında affımızı istedik.

Aslında gidip mayıs ayına kadar oynamak istiyordum. Şu an için o denli bir şeye gerek olmadığına karar verdik. Büsbütün yaşanan savaşla alakalı bir karar. Ukrayna ve Polonya birbirine çok yakın bu nedenle de affımı istedim. O yüzden bu transfer gerçekleşmedi. Lakin her an her şey olabilir” diye konuşmuştu.

‘WISLA KRAKOW’DAN AFFIMIZI İSTEDİK’ DEMİŞTİ
Adem Büyük Wisla Krakow’dan teklif aldığını söyleyerek “Orada transfer devri devam ediyordu. Polonya’nın güçlü ve esaslı kulüplerinden olan Wisla Krakow’dan teklif geldi. Buna birinci başta çok olumlu baktık yaşanan son gelişmeler, savaş konusu nedeniyle eşimle bu mevzuyu konuştuk; birinci başta teklifi kabul ettik ancak sonrasında affımızı istedik.

Aslında gidip mayıs ayına kadar oynamak istiyordum. Şu an için o denli bir şeye gerek olmadığına karar verdik. Büsbütün yaşanan savaşla alakalı bir karar. Ukrayna ve Polonya birbirine çok yakın bu nedenle de affımı istedim. O yüzden bu transfer gerçekleşmedi. Fakat her an her şey olabilir” diye konuşmuştu.

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu