7878 mobil ödeme için onay isteyen mesaj nedir, ne işe yarar? Detaylar haberimizde!

7878 Onay Mesajı

“Değerli müşterimiz, 01 12.2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Ödeme Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre kullanmakta olduğunuz mobil ödeme hizmetinin devam edebilmesi için bu SMS’i “ONAY” yazıp cevaplamanız gerekmektedir. Onay SMS’i ücretsizdir. Onayınız olmaması durumunda mobil ödeme hizmetiniz kapatılacak ve mobil ödemeyle yaptığınız üyelikleriniz durdurulacaktır. Mobil Ödeme Sözleşmesi için tıklayınız.”

Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone Mobil Ödeme servisi kapsamında anlaşmalı firmalar üzerinde yapılan harcamalar, takip eden dönem faturasına yansıtılmaktadır. GSM servisleri ve Mobil Ödeme Servisi kapsamında faturanıza yansımış olan alışveriş tutarları toplam olarak Vodafone faturanızda görünmektedir. Ayrıca Online Self Servis’e giriş yapıp Ayarlarım-> Mobil Ödeme adımlarını takip ederek Mobil Ödeme Servisi açma/kapama işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme; Google Play, App Store, Spotify gibi pek çok anlaşmalı iş yerinden yapacağınız alışverişlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize, işlem tutarını direkt faturanıza yansıtarak veya bakiyenizden düşerek kolayca ödemenize imkan tanıyan hızlı, pratik ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Vodafone Mobil Ödeme ile ilgili işlemlerinizi aşağıdaki kanallardan yapabilirsiniz:

SMS

MOBILODEME AC veya MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e ücretsiz gönderebilirsiniz

Müşteri Hizmetleri

444 0 542 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Pay

İşlemler menüsünden Mobil Ödeme’ye tıklayarak Mobil Ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda

Ayarlarım sekmesinden Mobil Ödeme’ye tıklayarak servisi açabilir veya kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz