TFF 2. Lig mücadelesinde 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor karşı karşıya gelecek. 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor canlı yayınlanacak mı? 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor canlı izle! 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. 24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçının hakemleri

SEZER YALÇIN(Hakem)
OZAN BURAK AKDUMAN(1. Yardımcı Hakem)
BATUHAN BIYIKLI(2. Yardımcı Hakem)
GÖKHAN ALKAYALAR(Dördüncü Hakem)

BURHANETTİN ÇAĞLAR(Gözlemci)
İBRAHİM KARAMAN(Temsilci)
FATİH HÜSNÜ BERBEROĞLU(Temsilci)

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 14.00’da oynanacak.

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

24 Erzincanspor – Şanlıurfaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın