11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı geldi, çattı. 2020 yılının Ramazan ayında bedava internet paketleri ile zaman geçirmek isteyen kullanıcılar bedava internet paketleri ve ramazan sahur paketleri 2020 aramaları yapıyor. Operatörlerin Ramazan kampanyalarını sizler için derledik.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için Ramazan kampanyaları

Turkcell, 2020 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunuyor. Turkcell, her yıl Ramazan ayında Sahur hediyeleriyle bedava internet kampanyaları yapan bir operatör olarak akıllarımıza kazındı. Her sene olduğu bu sene de Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.

Sahur kampanyası (eski)

Turkcell’in sahur kampanyaları hakkında bilgi almak için SAHUR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Sahur paketleri ve size özel kampanyalar ile Ramazan ayında bedava internet, dakika ve sms hakkı kullanabilirsiniz.

‘Sen yap diye’ kampanyası

Turkcell, çeşitli teknolojiler kullanarak araştırma ve geliştirmede öncü teknoloji şirketi ünvanını taşıyan ve bu alanda çalışmalar yürüten bir operatör olduğu için “Sen Yap Diye” kampanyasıyla Turkcell’in tüm uygulamalarını verilen tarihte indirerek BEDAVA internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. https://www.turkcell.com.tr/senyapdiye adresi üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

BİP’ten grup açma ve mesaj atmaya GB hediyesi

BİP uygulamasını indirerek asgari 20 kişiyi bir gruba ekleyerek o gruba yine 20’den fazla mesaj atmanız durumunda Turkcell, size bedava internet hakkı veriyor. 1 GB ile 5 GB arasında değişen hediye interneti Ramazan ayında kullanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Sahur Bedava Hediye İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Vodafone, 2020 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunuyor. Vodafone, her yıl Ramazan ayında Sahur hediyeleriyle bedava internet kampanyaları yapan bir operatör olarak pek akıllarımıza kazınmasa da bu sene Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.

Bana Ne Var (Çark) Kampanyası

Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyada Bana Ne Var’ı kullanabilmek için Vodafone Yanımda Android veya iOS uygulamalarını indirmeniz gerekiyor. Google Play ve Apple App Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamada Bana Ne Var ile çarkı çevirip 5 GB’a varan bedava hediye internet ile Ramazan ayında kullanım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava Hediye İnternet 2020

Türk Telekom, 2020 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunuyor. Türk Telekom, her yıl Ramazan ayında Sahur hediyeleriyle bedava internet kampanyaları yapıyor. Türk Telekom bu sene Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.

Çoğu mobil operatörlerin yapmış olduğu kampanyalardan birisi de kullanıcılarına bedava internet hediyeli Sahur ve Ramazan paketleridir. Ramazan ayı girdiğinde sahur zamanı harcayabileceğiniz internet ve hediyeler veriyor.

Türk Telekom Ramazan Sahur Paketi Nasıl Yapılır? 2020

SAHUR yazıp 5555 SMS gönderen hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom kullanıcıları, 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri mobil internetin sahibi olacaklar. Kampanya hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz: www.turktelekom.com.tr

Bir Cevap Yazın