FOX TV ekranlarında yayınlanan The Taste Türkiye isimli yarışmanın çarşamba gününden pazartesiye kaydırılması programın erken biteceği yönündeki iddiaları da beraberinde getirdi. Peki The Taste Türkiye final mi yapıyor? İşte detaylar…

Gazete Damga‘nın haberine göre Yemek yarışması konseptlerine farklı bir bakış açısı getiren The Taste Türkiye yayınlandığı günden bu yana önemli bir izleyici kitlesini de beraberinde getirdi. Birbirinden iddialı 12 yarışmacının kendilerine verilen süre boyunca yapmaları gereken yemekler yarışmadaki kaderlerinde belirleyici rol oynuyor. Her şefin takımında 4 yarışmacı bulunuyor ve her hafta bir isim eleniyordu. Programın çarşamba gününden pazartesiye alınması ise erken final dedikodularını da ortaya çıkardı.

The Taste Türkiye neden gün değiştirdi?

15 Mayıs itibariyle ekranlara gelmeye başlayan The Taste Türkiye’de Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce’nin takımları yarışıyordu. Kıyasıya mücadele reytinngleri kurtarmaya yetmedi. Kanal çareyi değişiklik yapmakta buldu. Sıralamada ilk 30’a giremeyen programın bundan sonraki süreçte kaderi de belirlenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here