Turkcell, Ramazan ayında kullanıcılarına hediye olarak bedava internet veriyor. Salla Kazan üzerinden yapılan kampanyaya katılmak için Google Play veya App Store’dan BiP uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Turkcell, 2019 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunuyor. Turkcell, her yıl Ramazan ayında Sahur hediyeleriyle bedava internet kampanyaları yapan bir operatör olarak akıllarımıza kazındı. Her sene olduğu bu sene de Ramazan ayında kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları ve bedava internet hediyeleriyle kullanıcılarını sevindirmeyi hedefliyor.

SAHUR kampanyası

Turkcell’in sahur kampanyaları hakkında bilgi almak için SAHUR yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Sahur paketleri ve size özel kampanyalar ile Ramazan ayında bedava internet, dakika ve sms hakkı kullanabilirsiniz.

‘Sen yap diye’ kampanyası

Turkcell, çeşitli teknolojiler kullanarak araştırma ve geliştirmede öncü teknoloji şirketi ünvanını taşıyan ve bu alanda çalışmalar yürüten bir operatör olduğu için “Sen Yap Diye” kampanyasıyla Turkcell’in tüm uygulamalarını verilen tarihte indirerek BEDAVA internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. https://www.turkcell.com.tr/senyapdiye adresi üzerinden kampanyanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

BİP’ten grup açma ve mesaj atmaya GB hediyesi

BİP uygulamasını indirerek asgari 20 kişiyi bir gruba ekleyerek o gruba yine 20’den fazla mesaj atmanız durumunda Turkcell, size bedava internet hakkı veriyor. 1 GB ile 5 GB arasında değişen hediye interneti Ramazan ayında kullanabilirsiniz.

Salla Kazan Bedava İnterneti Kap! Son gün 6 Haziran…

Turkcell kullanıcıları, 6 Haziran’a kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları “Haftalık 1GB, Günlük 1GB, Haftalık Sahur 1GB” interneti başka bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecek.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell’in müşterilerine teşekkür olarak tasarladığı, cep telefonlarını ve tabletlerini salladıkça ödüller kazandıran Salla Kazan, Ramazan ayında da kazandırmaya devam edecek.

Turkcell Bedava İnternet ve Ramazan Kampanyaları | 2019 Sahur Bedava İnternet, Dakika, SMS Paketleri

Turkcell, 2019 yılı Ramazan ayında bedava internet paketleri, dakika ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunuyor.

Kampanya kapsamında Turkcell kullanıcıları, 6 Haziran’a kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları “Haftalık 1GB, Günlük 1GB, Haftalık Sahur 1GB” interneti başka bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecek. Bunun için de uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internetin hediye edileceği Turkcell numarasının yazılması yeterli olacak.

Salla Kazan’la bugüne kadar 23 milyon Turkcell’liye 790 milyon adet hediye verildi. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikaya ulaştı.

İnternet ve dakikaya ek olarak Turkcell uygulamalarına özel hediyeleri de kapsayan Salla Kazan, fizy, lifebox, Dergilik, BiP, GollerCepte ve TV+ üyelik paketleri de kazandırıyor. Şimdiye kadar 120 milyar BiP dakikası ve 242 milyon adet dijital servis hediyesi dağıtıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here