Survivor’da dokunulmazlık oyunu geride kaldı. Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için nefes kesen bir mücadele verildi. Survivor 2019’da heyecan dolu dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, hangi takım kaybetti? İşte Survivor 17 Şubat son bölümünde yaşananlar…

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda galip gelen Türk takımı, 2. dokunulmazlığı kazanarak galibiyet serisini sürdürmek, Yunan takımı ise beraberliği yakalayıp dokunulmazlık için 3. oyuna şanslarını taşımak istedi. Her iki takımında büyük bir efor harcayarak parkurda yarıştıkları Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte yaşananlar

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA NELER YAŞANDI?

Survivor sürpriz ödül oyunu sonrası Türk ve Yunan takımları Survivor dokunulmazlık için parkurdaydı. Oyuna hızlı bir giriş yapan Yunan takımı durumu ilk anda 3-0’a kadar getirdi. Bu skor sonrası karşı reaksiyon gösteren Türk takımı ise durumu 3-2 yaptı. Devamında karşılıklı sayıların alındığı Survivor dokunulmazlık oyununda durum 5-5’e kadar eşit devam etti. Ardından Türk takımı müthiş bir atağa kalkarak Survivor dokunulmazlık oyununu 10-6 kazandı. Böylece Survivor’da bu hafta eleme adayları Yunan takımından seçilecek.

Acun Ilıcalı Survivor dokunulmazlık sembolünü Türk takımı yarışmacılarından Seda’ya verirken yarışmacıları da tebrik etmeyi ihmal etmedi.

Dokunulmazlık oyununu kazanan Türk takımında büyük bir sevinç hakimdi. Türk yarışmacılar oyunun hemen ardından parkurda bulunan havuza girerek galibiyeti kutladılar.

İŞTE SURVİVOR SON BÖLÜM DOKUNULMAZLIK OYUNU

DOKUNULMAZLIK SONRASI KONUŞMALAR

Acun Ilıcalı: Dominik’te yine geriden gelen bir Türk takımı, dokunulmazlık oyunu ve yine kazandınız. Tebrik ediyoruz. Bugün dünkü gayet başarılı bir takım vardı. Herkes görevini yaptı.

Büşra: Çok mutluyum, ikinci turda kolay lokma olarak gördüler gereken cevabı verdi.

Seda: Yapmamız gerekeni yaptık, herkes konuştuğumuzu yerine getirdi. Çok mutluyuz, arkadaşıları tebrik ederiz.

Hikmet: Takım oyunlarında ben ben değilim, sanki 2-3 kat enerji geliyor. Bİr arkadaşımızın daha gitmesini istemiyoruz. Çok iyi birlik beraberlik içerisinde geriden gelip kazandık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here