Spor Toto 1. Lig ve 2. ligleri yakından takip eden @ST1lig isimli hesap, twitter kuralları ve politikalarını ihlal etmediği halde kapatıldı.

Spor Toto 1. Lig ve 2. ligleri yakından takip eden @ST1lig isimli hesap, Twitter kuralları ve politikalarını ihlal etmediği halde kapatıldı. Sosyal paylaşım sitesi twitter’ın hesabı tekrar aktif hale getirmesi için başvuruda bulunuldu.

Sosyal paylaşım platformu Twitter, alt ligleri yakından takip eden @ST1lig adlı hesabı askıya aldı. Spor Toto 1. Lig ve alt liglerdeki transferleri, haberleri ve son dakika gelişmelerini aktaran hesap, Twitter kurallarını ve politikalarını ihlal etmemesine karşın askıya alındı. Hesabın spam saldırısı sebebiyle askıya alındığı belirtirken, Twitter’ın bu hesabı tekrar aktif hale getirmesi için başvuruda bulunuldu. Hesabın açılmaması halinde, hesap sahibi, hukuki yollara başvuracağını da sözlerine ekledi.

Hesap, yeni adresinden @sportoto1lig hesabından yayınlarına devam ediyor.

1 YORUM

  1. Twitter’da takip edilen en güzel 5 spor hesabından biriydi. Ben nerede bunlar diyorum. Spor Toto 1.Lig’in onlar olmadan tadı tuzu yok. Geçmiş @st1lig umarım en kısa sürede Twitter’a döner.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here