Ana sayfa Futbol Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Toplam 120 Milyon Lira Maaş Ödenen 7...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Toplam 120 Milyon Lira Maaş Ödenen 7 İsmi UEFA Listesine Almadı

262
0
PAYLAŞ

UEFA Avrupa Liginde mücadele edecek 23 kişilik kadroyu belirleyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu tam 7 ismi listeye yazmadı. Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi listesine katmadığı futbolcular kimler?

Kadro dışı kalan isimler arasında özellikle Roberto Soldado, Mehmet Ekici, Nabil Dirar ve Tolga Ciğerci dikkat çekiyor. Ayrıca genç isimler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu da listeye yazılmadı. 4. kaleci durumuna düşen Kameni de Avrupa Liginde olmayacak. Fenerbahçe yönetiminin söz konusu 7 futbolcuya bu sezon 120 milyon lira maaş ödeyecek olması da tartışılan bir diğer konu…

UEFA ile yapılan anlaşma gereği kadroya 3’ü altyapıdan 23 kişi yazılabildiği için böyle bir karar alındı. Ancak Cocu’nun takımın tartışılan ismi Aatif’i kadroda tutması dikkatleri çekti.

“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM”

Sosyal medyadan mesaj yayınlayan Soldado, “Büyük hayal kırıklığı içindeyim. Ama şu anda tek isteğim takım arkadaşlarıma destek olmak.” dedi.

3 YENİ TRANSFER LİSTEDE YOK

Fenerbahçe’nin bu transfer döneminde kadrosuna kattığı üç isim de Avrupa Ligi kadrosuna alınmadı. Tolga Ciğerci, Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, en azından Ocak’a kadar Avrupa’da yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here