PAYLAŞ

Turkcell, Kurban Bayramı’nda kullanıcılarına bedava internet verecek mi? Geçen sene Kurban Bayram’ında kullanıcılarına sürpriz hediyeler ve bedava internet dağıtmıştı. Bu seneki Kurban Bayram’ında ise Turkcell’in sürpriz internet paketleri ve bedava internet kampanyaları sağlayabilir. Henüz resmi bir kampanya verilmiş değil ancak Turkcell uygulamaları olan Yaani, BİP, Hesabım gibi uygulamalara endeksli olan ücretsiz kampanyalar sunulabilir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yaani uygulamasını indirerek Turkcell’den 1 GB ücretsiz internet hakkı alabilirsiniz. Yaani’yi indiren Turkcell kullanıcıları 1 gün veya 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet kullanımı kazanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store uygulamasından Yaani uygulamasını indirmek. Hemen akıllı cihazınıza indirerek ücretsiz bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

BİP uygulamasını indirerek Turkcell’den 1 GB ücretsiz internet hakkı alabilirsiniz. BİP indiren Turkcell kullanıcıları 1 gün veya 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet kullanımı kazanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store uygulamasından BİP uygulamasını indirmek. Hemen akıllı cihazınıza indirerek ücretsiz bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca BİP’ten grup kurup, 25 veya 30 adet mesaj atarak 500 MB ila 2 GB arası internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek Turkcell’den 1 GB ücretsiz internet hakkı alabilirsiniz. Dergilik indiren Turkcell kullanıcıları 1 gün veya 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet kullanımı kazanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store uygulamasından Dergilik uygulamasını indirmek. Hemen akıllı cihazınıza indirerek ücretsiz bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca Dergilik indirdikten sonra 1 veya 5 üzeri ücretsiz dergi indirip, dergileri 5 dk ile 10 dk arası bakarak yüksek GB internet kazanabilirsiniz.

Hesabım uygulamasını indirerek ve giriş yaptıktan sonra Salla Kazan yaparak da sürpriz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 2018 Kurban Bayramında Bedava İnternet Veriyor Mu?

Turkcell, Türkiye’nin en köklü GSM operatörlerinden birisi olarak hizmet vermektedir. Turkcell, Türkiye’nin yerli iletişim markası olmaya devam ediyor. BİP’i hizmete sokarak Türkiye’nin de yerli bir internet tabanlı mesajlaşma markası olması için çabalıyor. Yaani’yi hizmete sokarak Türkiye’nin bir arama motoru markası olsun diye çalışmalarını sürdürüyor. Fizy uygulamasını hayata geçirerek internet tabanlı yerli bir Spotify olması için çabalıyor. Turkcell, sadece bir GSM operatörü deil aynı zamanda da Türk uygulamaları üreterek yerli ve milli bir çalışma sürdürmek için çabalayan bir teknoloji şirketi. Bugüne kadar bir çok internet paketi ve hediye kampanyaları yapan Turkcell en fazla kullanıcısı ve müşterisi olan operatör konumunda hizmet gösteriyor.

Turkcell, aynı zamanda spora da önem vermiştir. Bir çok Süper Lig sezonunda isim sponsoru olmuş, TFF’nin kupa maçlarında da isim sponsoru olarak Türk sporununda gelişmesine katkı sağlamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here