Connect with us
Şanlı Türk Bayrağı

Diğer Haberler

Payitaht Abdülhamid’deki Şehzade Mehmet Selim kimdir?

Payitaht Abdülhamit filmindeki Mehmet Selim Efendi kimdir? Abdülhamit Han’ın oğlu Şehzade Mehmet Selim Efendi, ne zaman doğdu ne zaman vefat etti?

Tarih:

-

Payitaht Abdülhamit filmindeki Mehmet Selim Efendi kimdir? Abdülhamit Han’ın oğlu Şehzade Mehmet Selim Efendi, ne zaman doğdu ne zaman vefat etti?

Selim Efendi 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in en büyük oğluydu. Mehmed Selim Efendi 11 Ocak 1870 tarihinde babası tahta çıkmadan önce Beşiktaş’ta doğdu.Annesi Sultan’ın eşlerinden Bedrifelek baş kadınefendidir.

Altı kere evlenen Şehzade Mehmet Selim Efendi, ilk eşi ile 1886 yılında evlenmiştir. İlk eşinin ismi Deryal Hanımefendi’dir. 1887 yılında Emine Nemika Esin dünyaya gelmiştir. 1905 yılında evlendiği Nilüfer Eflakyer Hanımefendi’den tek oğlu Mehmet Abdülkerim Efendi dünyaya gelmiştir. 1910 yılında yaptığı evliliği ise Pervin Dürrü Yekta Hanımefendi iledir.

Şehzade Mehmet Selim Efendi özel olarak eğitilmiştir. İlerleyen yıllarında Osmanlı Devleti ordusuna kaptan olarak atanmıştır. 1922 yılında saltanat kaldırıldıktan sonra Beyrut’a yerleşen Şehzade Mehmet Selim Efendi 4 Mayıs 1937 tarihinde ölmüştür. Mezarı Suriye Şam’dadır.

Payitaht Abdülhamid dizisinin 23 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 43. bölümünde Sultan Abdülhamid Han’ın oğlu Şehzade Mehmet Selim ile tanışacağız. Şehzade Mehmet Selim Efendi rolünde ise İlker Kızmaz’ı göreceğiz.

Uzun süre saltanat ailesinden uzakta yurt dışında yaşayan Şehzade Mehmet Selim, eşi Handan ile birlikte Payitaht’a geri dönecektir. Babası Abdülhamid ile en iyi anlaşan şehzadelerden biri olan Şehzade Mehmet Selim, kısa sürede saltanatın dengelerini değiştirecektir.

İlker Kızmaz kimdir?

9 Eylül 1975’te doğan oyuncu İzmirlidir. Oyunculuk kariyerine İzmir’de bulunan özel tiyatrolarda rol alarak başlamıştır. 2004’te İstanbul’a gelir ve Ekol Drama Sanatevi’nde oyunculuk eğitimi alır.

2009’da Levent Semerci tarafından çekilen Nefes: Vatan Sağolsun filminde rol almıştır. 2014 senesinde yayına giren Yedi Güzel Adamdizisinde Kenan Hoca karakterini canlandırmıştır. Aynı sene Aslı Türkel ile evlenmiştir.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

12 Nisan 2018 A101 aktüel ürünler fiyatı kataloğu ve indirimler

A101 aktüel ürünler kataloğu çıktı, 12 Nisan 2018’de satın alınabilecek ucuz ve indirime giden ürünler arasında kaçırılmayacak teknolojik ürünleri ve yüzde 50’ye varan indirimlere ulaşan ürünler bulunuyor. İşte A101 ürünleri…

Tarih:

-

Yazar:

A101 12 Nisan indirimli ürünlerin olduğu yeni kataloğ hazır. Bu cuma A101’lerde yine indirim bayramı yaşanacak. Yüzlerce farklı üründe büyük indirim yapan A101 marketlerin 13 Nisan yeni kataloğu şimdiden meraklılarına ulaştı bile. A101 marketlere bahar geldi. Birbirinden renkli bahçe dekor ürünleri ve sizi yaza daha fit hazırlayacak spor aletleri A101 12 Nisan aktüel kataloğundaki yerini almış. A101 12 Nisan kataloğuna bir göz attığımızda hanımların yanı sıra cocukları ve beyleri de unutmayan A101 market indirimde herkese göre bir şey mutlaka var. Haftanın yıldız ürünleri olarak A101 12 Nisan kalatoğunda göze batanlar arasında HI-LEVEL 49’’ uydu alıcılı FULL HD LED TV, A4Tech G3-200N V-TRACK kablosuz Mouse Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü, Sony Xperia XA akıllı cep telefonu var. A101 12 Nisan indirim aktüel kataloğu yayınlandı. Bu perşembe 900 ilçede 7000 şubesi ile hizmet veren A101 marketlerde yine büyük indirim var. Spor aletlerinden, bahçe dekor ürünlerine kadar onlarca ürün A101 kataloğunda.

A101 5 Nisan aktüel indirimlerinin olduğu yeni 9 sayfalık liste yayınlandı. A101 marketlerde 12Nisan’da büyük indirim var. Alışveriş listeleri çoktan hazırlandı bile. Bakın 9000 ilçede olan A101 marketlerde 12Nisan’da hangi ürünler indirimde? Bu perşembe aldın aldın kampanyasında yine büyük indirim var. 12Nisan 2018 A101 aktüel indirim fırsat ürünlerine birlikte göz atalım. Bu hafta A101 marketlerde satılacak olan ürünlerin broşürü yayınlandı. A101 12 Nisan indirim aktüel kataloğu yayınlandı. Bu perşembe 900 ilçede 7000 şubesi ile hizmet veren A101 marketlerde yine büyük indirim var. Spor aletlerinden, bahçe dekor ürünlerine kadar onlarca ürün A101 kataloğunda. A101 marketler zinciri hissedarı Aziz Zapsu ismin nereden geldiğini şöyle anlatmış:”A. 101 hiçbir anlama gelmiyor. Ali Taran’a sürekli, ‘Bize isim, logo, slogan bul diyoruz’ diyoruz, üç-beş gün sonra bir bakıyoruz o İsimleri başkası kullanıyor. Bir gün bana e-posta atmış, Z747, A447 gibi bir şeyler yazıyor. ‘Ne diyorsun sen kardeşim’ dedim. ‘Al sana marka, seç seç beğen, beğenmiyorsan kendin yap. Ama bunların alınmış olma ihtimali yok’ dedi. Sonra şirket çalışanlarına sorduk, biri A.101 olsun’ dedi, öyle kaldı.”

A101 aktüel 12 Nisan indirimleri yeni kataloğ ürünleri listesi

Continue Reading

Diğer Haberler

DİB MBSTS Sınav Giriş Belgesi açıklandı! ÖSYM MBSTS sınav giriş belgesi alma!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Mesleki Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) sınav giriş belgesi nasıl alınır?

Tarih:

-

Yazar:

Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı MBSTS sınav giriş belgeleri açıklandı. Peki nasıl alınır?

ÖSYM web sitesinden yapılan açıklama:

DİB-MBSTS: Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı

DUYURU
(29 Mart 2018)

2018-DİB-MBSTS Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı

7 Nisan 2018 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına (2018-DİB-MBSTS) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14:00’ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

2018-DİB-MBSTS için adaylar saat 14:30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Continue Reading

Diğer Haberler

GetContact hesap numara silme işlemi nasıl yapılır? Kim beni nasıl kaydetmiş?

GetContact adlı uygulama büyük teklike oluşturdu. Sizler için GetContact hesabı ve numara nasıl silinir? İşte Çözümü…

Tarih:

-

Yazar:

GetContact hesabı silme! GetContact numara silme nasıl yapılır?

GetContact hesap silme nasıl yapılır? GetContact numara nasıl silinir? Detaylar haberimizde!

GetContact hesap silme sayfaya devam edince göreceksiniz…

GetContact uygulaması son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen konularından biri oldu. Kişilerin, diğer kişiler tarafından cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini gösteren uygulama bir anda gündeme oturdu, vatandaşlar bu uygulamayı nasıl yükleyeceği ve kullanacağını merak edip araştırmaya başladı. Get Contact nedir? Get Contact rehber sorgulama nasıl yapılır? Get Contact’tan numara nasıl silinir?, Telefona nasıl kaydedildim?, Numaramı nasıl kaydetmişler?, soruların yanıtları haberimizde.

Get Contact uygulaması son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen konularından biri oldu. Kişilerin, diğer kişiler tarafından cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini gösteren uygulama bir anda gündeme oturdu, vatandaşlar bu uygulamayı nasıl yükleyeceği ve kullanacağını merak edip araştırmaya başladı. Sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrendiğiniz uygulamalardan sonra, insanların sizi rehbere nasıl kaydettiğini de GetContact ile öğrenebiliyorsunuz.

Dünya Getcontact uygulamasıyla tanıştı. İnternette, sosyal medyada birçok kesim tarafından konuşulan Getcontact’ı duymayanlar, Getcontact hakkında araştırmalar yapmaya başladı.. Bilenler ise Getcontact sorgulama ve Getcontact numara silme ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde derledik. Getcontact’ın ne olduğunu öğrenenler ise Getcontact yüklemek için şimdiden sıraya girmiş durumda. GetContact uygulaması epey ses getirdi. Kullanıcılar ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamadan uygulamayı telefonlarını indirip rehber bilgilerini paylaşıyor. Aslında Get Contact yeni bir şey yapmıyor; yıllar önce yayında olan CiA tipi uygulamalar gibi kullanıcılar telefon rehberini paylaşıyor ve ortak bir havuzda bu bilgiler toplanıyor.

Haliyle kullanıcılar bu uygulamaya girip rehberini paylaşan arkadaşlarının telefon rehberinde isminin nasıl göründüğünü öğrenebiliyor. Uygulamanın asıl amacı kullanıcıları rahatsız eden telefon numaralarının aramasını önemek için filtre koymak. Ancak uygulamanın az önce anlattığımız yanı oldukça merak uyandırdığından son günlerde yoğun bir ilgi var. İşte GetContact uygulaması indirme işlemi ve numara sorgulama ekranı..

GetContact uygulaması son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen konularından biri oldu. Kişilerin, diğer kişiler tarafından cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini gösteren uygulama bir anda gündeme oturdu, vatandaşlar bu uygulamayı nasıl yükleyeceği ve kullanacağını merak edip araştırmaya başladı. Get Contact nedir? Get Contact rehber sorgulama nasıl yapılır? Get Contact’tan numara nasıl silinir?, Telefona nasıl kaydedildim?, Numaramı nasıl kaydetmişler?, soruların yanıtları haberimizde. Get Contact uygulaması son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen konularından biri oldu. Kişilerin, diğer kişiler tarafından cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini gösteren uygulama bir anda gündeme oturdu, vatandaşlar bu uygulamayı nasıl yükleyeceği ve kullanacağını merak edip araştırmaya başladı. Sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrendiğiniz uygulamalardan sonra, insanların sizi rehbere nasıl kaydettiğini de GetContact ile öğrenebiliyorsunuz. Dünya Getcontact uygulamasıyla tanıştı. İnternette, sosyal medyada birçok kesim tarafından konuşulan Getcontact’ı duymayanlar, Getcontact hakkında araştırmalar yapmaya başladı.. Bilenler ise Getcontact sorgulama ve Getcontact numara silme ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde derledik. Getcontact’ın ne olduğunu öğrenenler ise Getcontact yüklemek için şimdiden sıraya girmiş durumda. GetContact uygulaması epey ses getirdi. Kullanıcılar ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamadan uygulamayı telefonlarını indirip rehber bilgilerini paylaşıyor. Aslında Get Contact yeni bir şey yapmıyor; yıllar önce yayında olan CiA tipi uygulamalar gibi kullanıcılar telefon rehberini paylaşıyor ve ortak bir havuzda bu bilgiler toplanıyor.

Haliyle kullanıcılar bu uygulamaya girip rehberini paylaşan arkadaşlarının telefon rehberinde isminin nasıl göründüğünü öğrenebiliyor. Uygulamanın asıl amacı kullanıcıları rahatsız eden telefon numaralarının aramasını önemek için filtre koymak. Ancak uygulamanın az önce anlattığımız yanı oldukça merak uyandırdığından son günlerde yoğun bir ilgi var. İşte GetContact uygulaması indirme işlemi ve numara sorgulama ekranı.. Getcontact, sizin için harika bir “istenmeyen çağrı engelleme” ve “arayan kişi tanımlama” uygulamasıdır. Rahatsız edici aramaları filtreler ve sadece sizin tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlar. – Telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaralardan aldığınız çağrıları, anlık olarak tanımlayabilirsiniz. – Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz. Getcontact kullanımı son derece kolaydır…

ARAMA ENGELLEME

İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz GetContact indir Android ve iOS için kullanılabilir durumda olan GetContact uygulamasını, aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz. Fakat tekrardan hatırlatmakta fayda var, tüm rehber bilgileriniz ortak havuzda toplanacak ve numara havuzuna hem sizin hem de yakınlarınızın bilgileri de aktarılacak. İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları yapan numaraları raporlayarak diğer GetContact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Yazının başında da dediğimiz gibi, GetContact milyonlarca kullanıcının izin verdiği rehber verilerini ortak bir havuzda buluşturuyor. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz. Keşfet (En çok kullanılan özelliği) GetContact uygulaması, arkadaşlarınızın rehberlerinde sizi nasıl kaydettiğini gösterebilen ayrıca çevrenizdeki daha önce tanıdığınız kişileri, numara yoluyla bulabildiğiniz sosyal bir topluluk. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz. Genel olarak sizin rehber bilgilerinizi alan bu tür uygulamalar, veri güvenliği açısından çok tavsiye edilmese de, kullanıcılar bu tür uygulamaları seviyorlar. Özellikle GetContact, diğer kişilerin telefon rehberine sizi nasıl kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Numaralara göre de, kullananların nasıl kaydettiğini size gösteriyor. Uygulamayı karşı tarafın da kullanıyor olması önemli. Uygulamanın asıl amacı, numaraları engellemek için filtre koymak olsa da, başka kişilerin sizi rehbere nasıl kaydettiğini görme yeteneği, uygulamanın en çok dikkat çeken ve kullanılan noktası.

GETCONTACT ARAMA ENGELLEME

Getcontact uygulaması ile istenmeyen aramalar engelleniyor ve bu aramalar raporlar halinde hazırlanarak milyonlarca kullanıcıların korunmasına yardımcı olunuyor. Gücünü milyonlarca kullanıcısından alan Getcontact uygulaması, diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunmasına yardımcı oluyor.

GETCONTACT ÇAĞRI TANIMLAMA

Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz. Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

HESAP NASIL SİLİNİR?

Önce uygulamanızdaki Ayarlar menüsüne giderek hesabınızı kaldırın.

  • Ayarlar sekmesi
  • Get Kişiler Hakkında
  • Hesap Ayarları
  • Hesabı kaldır’ı seçin.

Ardından https://www.getcontact.com/tr/unlist sitesinden numaranızı girip kaldırabilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Futbol8 saat önce

Ahmet Çakar’dan FB taraftarına: “Terbiyesizlik”

Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından Fenerbahçe taraftarının Antalyaspor maçındaki terbiyesizce çağrısına, "Terbiyesizlik" cevabını verdi.

Futbol4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan olaylı derbi yorumu: “Kumpas var”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş maçıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Cumhurbaşkanı, "Futbol teröründen öte, kumpas var."

Futbol4 gün önce

Mustafa Çulcu yorumladı: “Fener hükmen yenik olur”

Fenerbahçe Beşiktaş maçındaki talihsiz olaylar nedeniyle Hürriyet yorumcusu Mustafa Çulcu yorumladı: "Fenerbahçe hükmen yenik sayılır"

Futbol5 gün önce

Fenerbahçe – Beşiktaş maçı biletleri fiyatları

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçı biletleri fiyatları belli oldu! FB BJK maçı biletleri kaç TL?

Futbol5 gün önce

Fenerbahçe – Beşiktaş maçı hangi kanalda saat kaçta? (FB BJK kupa maçı)

Fenerbahçe - Beşiktaş maçı hangi kanalda, ne zaman saat kaçta? İlk 11 belli oldu mu? Cezalı oyuncular kart sınırındakiler ve...

Futbol1 hafta önce

Galatasaray’ın ikinci golü el mi? Serdar Aziz’in eli mi çarptı?

Galatasaray - Başakşehir maçında Galatasaray'ın ikinci golü tartışmalara neden oldu. Galatasaray'ın 2. golü el mi? Serdar Aziz'in elimi çarptı? İşte...

Futbol1 hafta önce

Galatasaray 2 – 0 Medipol Başakşehir maç sonu! Golleri izle maç özeti

Galatasaray - Medipol Başakşehir karşılaşmasında Türk Telekom Stadı'nda oynanan oyunda Galatasaray, Başakşehir'i 2-0 mağlup etti.

Futbol1 hafta önce

Manchester City, Premier Lig’de bitime 5 hafta kala şampiyonluğu ilan etti

İngiltere Premier Lig'te sezonun bitimine beş hafta kala şampiyonluğu ilan etti. Manchester United 87 puanla birinci, Manhcester City 71 puanla...

Futbol1 hafta önce

Galatasaray’ın unutulmazı Gheorghe Popescu kramponlarını satacak

2000 yılında Arsenal ile Galatasaray arasındaki UEFA Kupası final maçında son penaltı atışını gole çevirerek kupayı sarı kırmızılı kulübe kazandıran...

Futbol1 hafta önce

Arda Turan’a pankart ile cevap verecekler!

Galatasaray taraftarı Arda Turan'a özel pankart açacak.

Futbol1 hafta önce

Medel için Çinli kulüpten Beşiktaş’a 10 milyon euro!

Gary Medel için Çinli kulüpten Beşiktaş'a 10 milyon euro teklif geldiği açıklandı. İki tarafında transfere sıcak bakmadığı açıklandı.

Futbol2 hafta önce

TM Akhisarspor – Beşiktaş maçı hangi kanalda saat kaçta ne zaman? (Akhisar-BJK)

Akhisarspor - Beşiktaş maçı saat kaçta hangi kanalda? İlk 11'ler... Hakem belli oldu.

Futbol2 hafta önce

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final eşleşmeleri belli oldu!

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde yapıldı. Beşiktaş'ın son 16 turundaki rakibi Alman Bayern Münih, son...

Futbol2 hafta önce

UEFA Avrupa Ligi yarı final eşleşmeleri belli oldu!

UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu! Kim kim ile eşleşti? Yarı final eşleşmeleri 365SPOR.COM'da!

Futbol2 hafta önce

Ronaldo’nun tartışmalı penaltı kararıyla ilgili yorumu

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında Juventus ile yaptıkları maçta çıkan tartışmalı penaltı kararı hakkında konuştu.

Futbol2 hafta önce

Galatasaray, Emre Mor için 2 yıllık kiralama teklifi yaptı

Galatasaray, Emre Mor için Celta Vigo'ya teklifte bulundu. İstenilen ücret 13 milyon avro...

Futbol2 hafta önce

Rakiplerin nazarında: Tüm gözler Galatasaray – Başakşehir maçında!

Bu haftaki zorlu karşılaşmalardan birisi de şüphesiz Galatasaray'ın evinde oynanacak Medipol Başakşehir maçı. Tüm rakiplerin gözü bu maçta...

Futbol2 hafta önce

Galatasaray, Halil Umut Meler ile kazanıyor mu kaybediyor mu?

Galatasaray, Halil Umut Meler'in yönettiği maçları kazanıyor mu? İşte Halil Umut Meler'in karnesi...

Futbol2 hafta önce

Galatasaray – Başakşehir maçı hakemi belli oldu! (GS-Başakşehir hakemi kim)

Galatasaray - Medipol Başakşehir maçı hakemi belli oldu. GS Başakşehir maçı hakemi kim? 29. haftada GS Başakşehir maçı hakemi kim?

Futbol2 hafta önce

Serkan Reçber resmen Beşiktaş’ta!

Beşiktaş, Serkan Reçber ile kesin anlaşmaya vardı. Resmi açıklamalar saatler içinde Beşiktaş tarafından yapılması bekleniyor...

İlgi Çekenler