TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. 1922 Konyaspor – Karabükspor mücadelesi ne zaman oynanacak? 1922 Konyaspor – Karabükspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? 1922 Konyaspor – Karabükspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

1922 Konyaspor – Karabükspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. 1922 Konyaspor – Karabükspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

1922 Konyaspor – Karabükspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. (İlk 11’leri TFF.ORG adresinden öğrenebilirsiniz.)

1922 Konyaspor

61. MÜCAHİT ATALAY
2. NURİ EMRE AKŞİT
10. MAKSUT TAŞKIRAN
19. SERHAT KOT
20. SELİM DİLLİ
22. YASİN ABDİOĞLU
35. EGE ÖZKAYIMOĞLU
44. KUBAN ALTUNBUDAK
54. TAMER AŞIK
98. ŞENER KAYA
99. EKREM KAYILIBAL

Karabükspor

1. HALİT TOKUR
2. ARDA BELEN
3. SEZER GÜNDÜZ
5. EMRE ESER
17. MELİH BERAT ARSLAN
37. ÖMER FARUK YAYLACI
54. ÖMER FARUK YILMAZ
74. CİHAN AYDIN
78. UĞURCAN YASİN TABAK
80. ÖMER ÇELİK
88. BERK KERVANKIRAN

1922 Konyaspor – Karabükspor maçı ne zaman, saat kaçta?

1922 Konyaspor – Karabükspor mücadelesi 18 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

1922 Konyaspor – Karabükspor maçı hakemleri

BURAK YÜCETAĞ(Hakem)
TOLGA DEDE(1. Yardımcı Hakem)
FURKAN ULU(2. Yardımcı Hakem)
RAMAZAN HAYMANA(Dördüncü Hakem)

ERDOĞAN ÜSTÜN(Gözlemci)
YAVUZ POLAT(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

1922 Konyaspor – Karabükspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, 1922 Konyaspor – Karabükspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın